שייט כשר על נהר הריין

עם חברת "בשביל הזהב" 8-15.6.2022

8 ימים • מבאזל לאמסטרדם בספינת נהר בהשתתפות הזמר והחזן שי אברמסון ובהשתתפות מיקי רוזנבאום שילוו את השייט במופעים ובתפילות השבת

שייט כשר על נהר הריין

הנחה: לנרשמים עד ה-19/04  70 יורו  הנחה לאדם


הטיול כולל:

 • מטבח כשר כולל תעודת כשרות

 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט כולל מים ללא הגבלה וארוחות גורמה במסעדה פנורמית

 • משגיח כשרות צמוד + איש צוות דתי לניהול הצד הלוגיסטי

 • קבלת שבת מוזיקלית עם מיקי רוזנבאום והחזן שי אברמסון.

 • התפילות שבת בהשתתפות החזן שי אברמסון

 • תפילות כסדרן, ספר תורה בספינה ונרות שבת אלקטרוניים

 • ארוחת ערב חגיגית של הקפטן ומופע של הצוות

 • מופעי מוסיקה יומיים של צוות המוסיקאים הנמצא על הספינה

 • עמדת קפה/תה ומים חופשי לשימוש אורחי הספינה 24 שעות ביממה, קפה ומאפה למשכימי קום ומזנון חצות - חטיפי לילה

 • אינטרנט חופשי לאורך ההפלגה (תלוי קליטה)


להרשמה לחצו על הקישור https://bit.ly/3MCLwmi


לפרטים נוספים על הספינה לחצו כאן


נהר הריין נמתח על פני מאות קילומטרים שמתחילים בפסגות הגבוהות והמושלגות של האלפים בדרום שוויץ, מתפתל וזורם בעצלתיים דרך ליכטנשטיין, אוסטריה, גרמניה והולנד עד שנשפך בקול תרועה רמה אל הים הצפוני. לאורכו של הנהר שנמתח על פני 1,320 קילומטרים, פזורות טירות עתיקות, כפרים ציוריים, כרמים וגפנים וכרי דשא מוריקים תחת צוקים המזדקרים אל על.

שיט בספינת נהר זוהי דרך נפלאה ונוחה לחוות את הנופים הפסטורליים, הכפרים והעיירות הציוריות שלאורך הנהר - כל זאת ב"מלון צף" המאפשר ליהנות משילוב מנצח של טיול וחופשה נינוחה גם יחד. החדרים בספינת הנהר כוללים מיזוג אויר, שירותים צמודים ומקלחת, צוות העובדים מקצועי ואדיב מאד. במהלך השיט האירוח על בסיס פנסיון מלא


לצפיה בתעודת הכשרות של הרב נחמיה רוטנברג


הטיול מיועד למחוסנים ומחלימים בלבדמסלול הטיול

יום 1  (יום רביעי) תל אביב - ציריך - באזל - עליה לספינת הנהר

נטוס לציריך שבשוויץ, ממנה נצא בנסיעה לבאזל שם לקראת אחר הצהריים יקבל אותנו צוות ספינת הנהר שתשמש לנו כ”מלון צף” בשבוע הקרוב. לפני ארוחת הערב, ייערך קוקטייל קבלת פנים חגיגי. לינה בספינת הנהר.


יום 2 (יום חמישי) שטרסבורג

נצא לטיול בשטרסבורג בירת חבל אלזס שבצרפת. נטייל ברובע העתיק, נראה את הקתדרלה הגותית המפורסמת בשעון האסטרונומי שבה. נסייר בחלקיה השונים של העיר שעברה במשך שנים רבות לסרוגין בין גרמניה וצרפת. נראה את המבנים השונים המשמשים את מוסדות האיחוד האירופי ואת בנייניה המיוחדים מחושקי העץ מימי הביניים.  לינה בספינת הנהר.


יום 3 (יום שישי) שפייר - היידלברג - מנהיים

הספינה תעגון בשפייר, עיירה שנקראה שפיירא בידי היהודים. בעיירה התקיימה במשך כאלף שנים קהילה יהודית מפוארת והיא אף היוותה את אחת הערים המרכזיות עבור יהודי אשכנז ואת אחת משלוש הקהילות היהודיות הגדולות לאורך נהר הריין יחד עם הערים וורמס (ורמיזא) ומיינץ (מגנצא). נסייר בעיר העתיקה ונגיע גם לקתדרלה המפוארת שהוכרזה בידי אונסק”ו כאתר מורשת עולמית ואשר משמשת כמקום קבורתם של קיסרי גרמניה. נחזור לארוחת צהריים בספינה ובסיומה נצא אל היידלברג, עיר אוניברסיטאית יפה מתקופת ימי הביניים. נטייל בעיר העתיקה, נראה את הגשר העתיק הקיים מהמאה ה-18 וממנו נראה נוף מקסים של הארמון ושל העיר העתיקה. בתום ביקורנו ניסע אל מנהייים שם נפגוש את ספינתנו. נתארגן לקראת שבת ונהנה מארוחת שבת חגיגית.  לינה בספינת הנהר.


יום 4 (יום שבת) מנהיים

נבלה את השבת במנהיים נערוך תפילות שבת כסדרן וכמובן ארוחות שבת. כמו כן במהלך היום נתכנס למפגש קבוצתי ונאזין להרצאה מפי מדריך הטיול. בצאת שבת נמשיך בהפלגה צפונה לכיוון רודסהיים. לינה בספינת הנהר.


יום 5 (יום ראשון) קובלנץ - רודסהיים

נתעורר בקובלנץ(Coblenz) , השוכנת בנקודת המפגש של נהרות הריין והמוזל. נצא לסיור רגלי בו נראה את גולות הכותרת של עיר זו בת 2,000 השנים, המוקפת בנוף הנהרות הציורי ומאחוריה ארבעה רכסי הרים נמוכים. שפע האתרים התרבותיים שלה והבניינים ההיסטוריים, הסמטאות והשבילים הצרים, והאווירה הנינוחה והשמחה שבכיכרות ולאורך הטיילת על הנהר, הופכים את קובלנץ למקום ידידותי שבו תיירים מרגישים ממש בבית. בשעות אחר הצהריים נשוט בקטע המרכזי והמרהיב של עמק הריין, אתר מורשת עולמית של אונסק”ו; נעבור ליד כפרים מקסימים, טירות רבות וסלע לורליי האגדי (Lorelei) . לפני ארוחת הערב הספינה תגיע לרודסהיים הציורית, עיירת יין עתיקה. העיירה ידועה ברחובות ארוכים וצרים, אשר בצידם פונדקי יין. 


יום 6 (יום שני)  קלן

הבוקר נגיע לקלן, העיר הגדולה ביותר על גדות הריין. נראה את הקתדרלה הגדולה בגרמניה, סמלה של העיר, את הגשרים המרשימים שעל הריין שנהרסו בהפצצות במלחמה ונבנו מחדש, נטייל במרכז העיר, בשדרות הקניות הרחבות ועוד . לינה בספינת הנהר.


יום 7 (יום שלישי) שיט - הגעה לאמסטרדם

היום יעבור עלינו בנחת ובשלווה, עת נשוט לכיוון אמסטרדם במהלך השייט תחלוף הספינה על פני נופים כפריים יפיפיים. לקראת אחר הצהריים נעגון בסמוך לעיר אוטרכט ממנה נצא בנסיעה לסיור בעיר אמסטרדם, בירת הולנד, מיעדי התיירות המובילים בעולם. הרחובות היפים, הניגוד המרתק בין ישן לחדש, האווירה הצעירה, הקוסמופוליטית. זוהי עיר משגשגת שאופייה ההולנדי ניכר בה בכל מקום. הבניינים מן המאות ה-17 וה-18, המוני האופניים, הכיכרות, התעלות שעצים לאורכן והגנים הרבים בעיר, כולם תורמים לאווירה המיוחדת שלה. בתום הסיור נפגוש את הספינה באמסטרדם.  לינה בספינת הנהר.


יום 8 (יום רביעי) אמסטרדם – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מספינת הנהר וניסע לשדה התעופה באמסטרדם ממנו נצא בטיסה לתל אביב.


תאריך הטיול

08/06/2022 - 15/06/2022


מחיר לאדם בחדר זוגי

€2750


תוספת ליחיד בחדר

€2200


הנחה לנרשמים עד 19/04/22 €70

המחיר תקף לאדם בחדר זוגי בקומה תחתונה עם חלון עילי (שלא ניתן לפתיחה).

 • ניתן  לשדרג לחדר בקומה האמצעית עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) בתוספת 300 € לאדם בחדר  זוגי. תוספת ליחיד בחדר בקומה אמצעית: 500 €.

 • ניתן לשדרג לחדר בקומה העליונה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) בתוספת 550 € לאדם בחדר  זוגי. אין אפשרות להזמין חדר בקומה העליונה ליחיד בחדר.

 • ניתן  לשדרג לסוויטה בקומה העליונה עם מרפסת צרפתית (דלת הזזה) בתוספת 1000 € לאדם בחדר זוגי. אין אפשרות להזמין סוויטה ליחיד בחדר.


להרשמה לחצו על הקישור https://bit.ly/3MCLwmi


דמי ביטול

מומלץ להזמין בזמן ההרשמה ביטוח בריאות וכך תימנעו מתשלום דמי הביטול.

· ביטול עד 90 ימים לפני היציאה ללא חיוב.

· פחות מ-90 ימים לפני היציאה ועד 60 ימים לפני היציאה 35% ממחיר הטיול.

· פחות מ-60 ימים לפני היציאה ועד 30 ימים לפני היציאה 55% ממחיר הטיול.

· פחות מ-30 ימים לפני היציאה ועד 15 ימים לפני היציאה 70% ממחיר הטיול.

· פחות מ-15 ימים לפני היציאה ועד 7 ימים לפני היציאה 85% ממחיר הטיול.

· פחות מ-7 ימים לפני היציאה דמי ביטול מלאים.


לביטוח בריאות בתנאים מיוחדים לחצו כאן


המחיר כולל

 •  טיסות בנתיב: תל אביב - ציריך, אמסטרדם - תל אביב, ייתכן וחלק מן הטיסות יבוצעו עם קונקשיין בהלוך ו/או בחזור

 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא לאורך השיט כולל מים ללא הגבלה

 • ארוחות גורמה המבושלות בספינה בפיקוח של משגיח כשרות צמוד

 • מטבח כשר כולל תעודת כשרות בהשגחת הרב נחמיה רוטנברג (ראו בראש העמוד את תעודת הכשרות)

 • קפה/תה עם עוגה אחרי הצהריים, ארוחת ערב. כל הארוחות מוגשות במסעדת פנורמה אלגנטית

 • ארוחת ערב חגיגית של הקפטן ומופע של הצוות

 • מופעי מוסיקה יומיים של צוות המוסיקאים הנמצא על הספינה

 • עמדת קפה/תה ומים חופשי לשימוש אורחי הספינה 24 שעות ביממה

 • קפה ומאפה למשכימי קום ומזנון חצות - חטיפי לילה

 • משגיח כשרות צמוד ואיש צוות דתי לוגיסטי

 • 2  מופעי זמר של החזן שי  אברמסון

 • תפילות שבת בהשתתפות החזן שי אברמסון

 • סיורי חוף בכל נמלי עגינת הספינה (חלקם רגליים וחלקם עם אוטובוס), כולל כניסות לאתרים השונים

 • אינטרנט חופשי לאורך ההפלגה (תלוי קליטה)

 • אוטובוסים תיירותיים ממוזגים לביצוע ההעברות לספינה והסיורים

 • מיסי נמל + מס דלק. (עשויים להשתנות עד היציאה)

 • טיפים לנותני השירותים (לא כולל טיפים בספינה בשווי 8 €  לאדם ללילה)

 • מדריך ישראלי עתיר ניסיון צמוד לכל אורך הטיול

 • מערכת שמע אישית לכל נוסע במהלך סיורי החוף

 • תפילות כסדרן, ספר תורה בספינה ונרות שבת אלקטרוניים


חשוב לדעת


· שיבוץ המדריכים נתון לשינויים בכל עת.

· ביטוח בריאות בתנאים מיוחדים: חברת בשביל הזהב ממליצים לרכוש ביטוח בריאות מיד עם ההרשמה לטיול, על מנת להגן על כספכם, גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול. במקרה בו תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב אירוע בריאותי בלתי צפוי, תיהנו מכיסוי לכספים ששילמתם עבור הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מסוכן הביטוח לחצו כאן.

· לפני הרשמתך לטיול מומלץ לעיין בעמוד התנאים הכלליים של החברה.

· חברת השייט וחברת "בשביל הזהב" שומרות לעצמן את הזכות לשנות את מסלול הטיול במקרים של תקלות בספינת הנהר, שינויים במפלס הנהרות, תקלות או חסימות במעברים (לוקרים) בנהרות, תנאי מזג אוויר שלא מאפשרים את ביצוע מסלול הטיול כפי שפורסם. במקרים אלו עשויות להיות סטיות מן המסלול המפורסם ואף תיתכן לינה במלונות ולא בספינה וכן עשוי להיות שימוש באמצעי תחבורה אחרים חלופיים כולל ספינה חלופית או כלי רכב כגון אוטובוסים, לשם ביצוע הטיול במקום שייט בספינה. במקרים בהם השייט מהווה חלק מן הטיול, עשויים שינויים בשייט להשפיע על ביצוע יתרת הטיול הן לגבי המסלול שיבוצע ושינויים שייערכו בו, בתי המלון, אמצעי תחבורה וכיו"ב.

· לתשומת ליבכם, כל בדיקות הקורונה הנדרשות ביציאה ובכניסה לישראל והבדיקות הנדרשות בחו"ל, אינן כלולות במחיר הטיול וישולמו על ידי המטייל. על מנת להקל על המטיילים בביצוע בדיקת הקורונה בחזרה ממדינת היעד, אנו ניסע באופן מרוכז לביצוע הבדיקות. יש לקחת בחשבון שסדר וזמני הביקור ביום טיול זה עשויים להשתנות. בעת מפגש הקבוצה (שיתקיים בזום ועליו תעודכנו בהמשך) יימסרו מלוא הפרטים והדרישות הנחוצות ליעדי הטיול הספציפיים, זאת מאחר והדרישות משתנות מעת לעת.

· מסלול הטיול מתאים לנוסעים שביכולתם ללכת ברגל למשך זמן מינימאלי של לפחות 30 דקות ברצף. בתוך הערים העתיקות בהם אין כניסה לאוטובוסים הסיור הוא רגלי. למתקשים בדרך יש אפשרות לשבת ולהמתין בבית קפה ולחבור לקבוצה מאוחר יותר. כמו כן, אנחנו מטיילים לרוב בערים עתיקות שבהן הדרכים מרוצפות באבנים, ולעתים נדרשת עליה/ירידה במדרגות, לפיכך, לא ניתן להשתמש בכיסא גלגלים או הליכון.

· הרישום לטיולי שייט הנהרות מיועד למחוסנים ומחלימים בלבד. ע"פ הצהרת חברת השייט, צוות ספינת הנהר מחוסן באופן מלא, כמו כן, חברת השייט מצהירה כי השייט מיועד למחוסנים ומחלימים מכל העולם או לנוסעים המציגים בדיקת קורונה שלילית בעלייה לספינה.

גלריה